WATASHI TACHI NO JIU JITSU ZLÍN
kubinage

SEBEOBRANA PRO DĚTI

Japonské bojové umění Jiu Jitsu

V domě dětí a mládeže ASTRA vznikl oddíl "Sebeobrany pro děti" počátkem školního roku 2001/2002. Hlavním iniciátorem byla Ivana Vladíková, vedoucí oddělení "Společenských věd a estetiky", pod které tehdy oddíl spadal. V současné době naleznete oddíl sebeobrany zdánlivě paradoxně v oddělení "Ekologie a přírodovědy". Poněvadž oddíl funguje již několik let a stále se rozrůstá, je rozdělen na začátečníky a pokročilé. Oba zájmové útvary probíhají, pod vedením Zuzany Kőnigové, v úterý a čtvrtek v době od 15:45 do 17:15 hodin. Cena za celý školní rok činí 700,- kč. Oba oddíly navštěvují děti ve věku 7 - 14 let, chlapci i děvčata.
Nácvik v parteru

Každoročně téměř na závěr školního roku, v posledním týdnu měsíce května, mohou děti předvést formou předem secvičeného vystoupení, své bojové umění, a to na náměstí Míru v rámci Bambiriády. Ta bude letos opět probíhat v květnu.

Všichni jste srdečně zváni!
Technika páčení

Dobré vztahy a kamarádská atmosféra neodmyslitelně patří k image zlínských oddílů Jiu Jitsu, což podporují různá společná soustředění a akce. Za zdařilé akce lze považovat pohodová soustředění o víkendech na Držkové. Viz. fotogalerie.
Výuka

Kontaktní údaje:
DDM ASTRA Zlín
Tyršovo nábřeží 801
760 05 Zlín
Tel.: 577 210 312
ddmzlin.sweb.cz

Zuzana Kőnigová
mobil: + 420 604 258 592
zuz.sed@centrum.cz


Úchop je důležitý