WATASHI TACHI NO JIU JITSU ZLÍN
Bombarďákova podobizna
jméno nebo nick : Bombarďák
příjmení nebo nic: Násoska
věk : ... se neříká
hmotnost : 2,1 mil tun
technický stupeň : "zabiják"
oblíbené jídlo : sardinky s marmeládou
oblíbená barva : nudlováTak co,ue, kdo si to chce se mnou rozdat? Jsem největší DRSŇÁK oddílu a ovládám devatero bojových umění stejně dobře jako tohleto juice-juice, do kterého chodím již týden. Jen z přirozené skromnosti jsem nezmlátil trenéra a nezaujal jeho místo, nicméně koukám, že tady mě nic nenaučí - já již jsem za svou kariéru bojovníka, kdy jsem studoval opravdovou tu realistickou uliční sebeobranu, zvládl veškeré schopnosti všehomíra (- né ty vaše JITSU a DO - ty nikdy nefungovaly, samuraj by proti bežnému hospodskému rváči neměl šanci - todleto je realita chlapi a holky - pro ňáké umění tu není místo). Navíc jsem i nejvyšší mistr v ASTRÁL-BUDO-KAMPF-FIGHTING-JUTSU-DO, kterýžto titul jsem si udělil sám, neb na světě není člověk ten, který má tak vysoké a hluboké znalosti jako já.
Mé techniky jsou tak tajné a nebezpečné, že je ani nemůžu ukázat, aby nezemřelo několik lidí jen při pohledu na ně. Přišel jsem na ně při vnuknutí, které se dostavilo, když mě v hospodě napadla ta stará opilá paní. No, možná na mně jen upadla, nicméně já jí dal pořádně za vyučenou - ta už chlastat nebude, neb nemá čím. Od té doby jsem se nepral, neboť můj věhlas z této události se nesl od lokálů až po základní školy a nikdo si již na mně netroufl - tedy mi nic nebrání propagovat můj "JRBS" - Jediný Reálný Bojový Systém, který na tý ulici funguje, na rozdíl od toho vašeho džú-džusu, keré možná fungovalo v době nějakých válek, nicméně v současné tržní ekonomice je bez šance.
No a ještě - objevil jsem zrychlenou cestu, jak dosáhnout mistrovské stupně v těch vašich obyčejných bojových uměních : prostě - kdo má prachy, má černý pás hned, a vo tom to je. Tento systém zrychleného výcviku si nechám patentovat a výtěžek použiju na rozvoj bojových umění. Z tradice a nostalgie jej utratím ve svém prvním dojo - hospodě "U mokrého lokte".

Jelikož jsem dosud neměl příležitost seznámit se kvůli svému studiu reálných na ulici fungujících bojových umění s dívkou odpovídajícíh parametrů, dávám těm haldám žen co po mně prahnou, (kteréžto množství by jste mohli přehazovat vidlemi) na vědomí, že bude-li chtít se mnou některá strávit noc, může mi napsat na můj mail bombardak@zbohatlici.cz a třeba se kvůli ní po pár letech i osprchuju.

Co dále - mé nejoblíbenější stránky jsou www.jedinarealnasebeobranaopravdufungujicinaulici.cz mrkněte na ně a kdo se ztotožní již s nadpisem, je můj člověk a zvu ho na Šumavské bylinné.

Mimo jiné podotýkám, že až bude volba za prezidenta jakékoliv federace justy-justy, skromně bych si dovolil poukázat na svou osobu a jsem ochoten ve veřejném zájmu tuto funkci zastávat. Mé volební cíle jsou jasné - cvičit, cvičit a zase jen cvičit :

  1. šílené kombinace
  2. překombinované kombinace
  3. komplikované kombinace
  4. šílené, překombinované, komplikované komplikace doplněné o řadu hluchých míst

No uznejte - co vám kdo nabídne víc?

Jinak mým jediným kamarádem zde v oddíle je Tlučhuba a z jeho stránek bych se ztotožnil se statí zvanou jak si rychle objednat v pupěbaru.

No a co dodat? Nakonec se ještě mrkněte, jak vypadám v akci : já se zabijáckým pohledem

já letící (už nevím, zda skáču, či byl-li jsem hozen)

Svobodné dívky, co přeskočily horní řádky, klikněte zde