WATASHI TACHI NO JIU JITSU ZLÍN
To je banda!

JARICHTIG JIUJITSU

První zlínský dětský oddíl jiujitsu vznikl v roce 1991 v Domě kultury ve Zlíně, iniciátorem jeho vzniku byla vedoucí kurzů Mgr. Iveta Frolková (tehdy Landsfeldová), které se podařilo přemluvit trenéra zlínského oddílu jiujitsu Michaela Königa, aby kromě svého oddílu, ve kterém převažovali dospělí, vedl v DK jako lektor i dětský kroužek sebeobrany ve stylu jiujitsu.
Nácvik atemi

A proč se oddíl tak divně jmenuje? Když se trenér ptal dětí, jak by měl oddíl mít název, aby mohl být pod nějakým jménem zviditelněn na těchto internetetových stránkách, napadla je právě tato slova, která už dlouho bůvíproč používají, když trenérovi chtějí sdělit, že něčemu porozuměly (z němčiny - ja, richtig = ano, správně). Není to sice japonsky, ale aspoň je vidět, že jsou světaznalé, že?


Vysvětlování

Kde se cvičí

Cvičí se stále ve výše zmíněném Domě kultury ve Zlíně na ul. Gahurově (stejný vchod jako podnik FLIP, třetí patro, tělocvična - místnost č. 327, šatna - místnost č. 328). Podrobnosti o aktuálním kurzu v Domě kultury jsou na internetové adrese http://www.dkzlin.cz/


Nácvik kopů

Kdy se cvičí

  • kromě prázdnin každý čtvrtek od 15.45 do 17.15 hodin

Zase oni!