WATASHI TACHI NO JIU JITSU ZLÍN
Nekův portrét
jméno nebo nick : Neko
příjmení nebo nic: ?
věk : 16, 21. září mi je 17
hmotnost : 51 kg
technický stupeň : 5. kyu
oblíbené jídlo : ovoce, ale nemusím banány
oblíbená barva : šedá, černá, červená, tmavě fialová a tmavě zelená


INTERWIEW MANDRAKEA S NEKEM

Mandrake: Jaké byly tvé první pocity a myšlenky, když jsi poprvé přišel do dojo?
Připadal jsem si tam celkem osaměle, ale když jsem uviděl ty usměvavé tváře okolo, tak to bylo lepší. Myslel jsem na to, že jsem konečně našel nějaký bojový systém, který chci sledovat a kterého nehodlám zanechat.

Mandrake: Máš oblíbené sparringy nebo to bereš, jak ti to přijde pod ruku?
Já vím, že bych si měl brát různé sparringy, abych si zvykl na variabilitu možného boje, ale ano, mám své oblíbené sparringy (žádná jména, nebudu netaktní).

Mandrake: Co ti budo zatím dalo a co očekáváš, že ti přinese?
Rozhodně spoustu dobrých přátel, dále zesílení těla a odlišný pohled na jisté aspekty života. Dříve jsem vyznával hlavně zásady buddhismu a hinduismu, ale nyní jsem připojil ještě japonský aspekt (ale není to vyznání náboženské, spíše jde o filozofii a náhled na život).

Mandrake: Jak jde škola?
No, jsem v kvintě, což je pátý ročník osmiletého gymnázia. Odvažuji se tvrdit, že celkem dobře, neboť studuji s vyznamenáním. Nyní mám před sebou už jen tři roky, a to mě mrzí, neboť se naše třída rozběhne po republice a já nevím, kdy je zas uvidím. Kdyby to někoho zajímalo, tak budu studovat biologii, chemii, fyziku a psychologii, přičemž hodlám býti psychiatrem.

Kdyby ještě někoho něco zajímalo, tak to sem napište.

Neko v akci