WATASHI TACHI NO JIU JITSU ZLÍN

Tréninky v roce 2006

plánek Svitu

Pan Baťa postavil areál tak, aby se v něm dobře hledalo. Takže jsou zde vodorovné řady budov (rovnoběžné s třídou Tomáše Bati) a svislé zástupy budov (rovnoběžné s ul. Gahurovou. Každá rovnoběžná řada končí stejným číslem. Takže podél tř. Tomáše Bati stojí budovy (počítáno od centra) č. 1 brána), 21 (mrakodrap), 31 (úrazovka Atlas), 41 (mé první pracoviště :-)), 51, 61, 71, 81, 91 (ZPS u podchodu nedaleko Intersparu). Kolmo na každou řadu navazují vzestupně v zástupu pokračující čísla - tedy např. za 21 je to 22, 23, 24 atd. Z toho plyne, že budova č. 63, v jejímž třetím patře máme teď cvičit, se nachází v 6. zástupu od hlavní brány (podchodu u ABS) jako třetí od třídy Tomáše Bati - viz. plánek.

Od pondělka 9.1. 2005 by měli tréninky fungovat ve stejných časech jako dosud už v 63. budově v areálu Svit. Pro ty, co jezdí trolejbusem, bude asi nejvhodnější vystoupit na zastávce "Poliklinika" na tř. Tomáše Bati a pak použít průchod do areálu mezi budovami č. 41 a 51 - vypadá to, že na rozdíl od dob minulých je otevřen non-stop. Tudy se dostanete k 63. budově za dvě minuty.

Kdo jezdí autem, tak má možnost zaparkovat buď před závorou za 51. budovou (dál už je to finačně náročnější -průjezd do areálu je zpoplatněn částkou 25,-Kč), nebo na parkovišti ZPS u 91. budovy (u podchodu ZPS).

Kdo jde pěšky z centra Zlína, má nejpřímější cestu branou mezi tržištěm "Baťák" a budovou FT University Tomáše Bati. Pokračuje se stejným směrem a po pár stech metrech se vlevo nachází 63. budova. Kdo jde pěšky z Prštného, projde branou u 91. budovy (podchod ZPS), sejde na prostřední komunikaci a zde se bude jednat o čtvrtou budovu vpravo.

Orientovat se je možno podle plánku (http://www.jiujitsu.cz/obr/svit.gif) umístěného na našich stránkách. Vstupní dveře (ze severní strany) do budovy jsou opatřeny tzv. "kulou". Než si pořídíme zvonek, je proto nutno chodit na trénink buď včas (5 - 10 minut před jeho zahájením), nebo prozvonit mobil někoho, kdo již na tréninku je, aby mu seběhl otevřít, nebo někoho pověřil.

V pondělí 9.1.2005 dopoledne by se měly montovat do tělocvičny přímotopy, aby bylo možno už toto pondělí cvičit. Pro jistotu si ale pod kimono vezměte i něco teplejšího (tepláky, mikinu), kdyby se to nestihlo. Možná ani přezůvky, nebo teplé ponožky by nebyly zpočátku marné - v šatně je zatím studená podlaha (to ale taky vyřešíme).

Jinak to tam vypadá docela dobře, dostupnost taky není špatná, takže nelekejte se změn a přijďte všichni na trénink - možná se vám tam bude cvičit lépe než na Zálešné. Případné dotazy rád zodpovím.

"------------------------------------------------------------------

 

Plánek ke stažení ve formátu .doc je zde